książki, porady

KSIĄŻKI WARTE POCZYTANIA!

 
Pomyślałam, że może zechcecie poczytać recenzję dwóch książek. Pierwsza obiła się o uczy niemalże każdemu. Nieważne czy ktoś ją zna czy, nie. Nazwisko Lewandowski ma już swoją markę, więc nie dziwi mnie nagonka jaka stworzyła się w mediach od czasu ślubu Anny z Robertem. Bloga Anny Lewandowskiej znałam dużo wcześniej i bardzo lubiłam czytać jej przepisy, porady.

   W sumie była jednym z powodów dla, których postanowiłam studiować dietetykę. Po prostu chciałam mieć wiedzę na temat żywienia. Świadomie jeść i inwestować w swoje zdrowie. Prócz bloga, Anna napisała książkę, która jest “streszczeniem” podstawowych zasad prawidłowego żywienia i funkcjonowania. Jest napisane w bardzo zrozumiałym języku, bez specjalnych medycznych określeń. Bardzo fajne i ciekawe przepisy, a do tego świetne porady. Dodatkiem do tego są propozycje ćwiczeń. Wiadomo,że każdy z nas jest inny i potrzebuje czegoś innego, by móc cieszyć się aktywnością fizyczną. Jednak Anna pokazuje takie podstawowe ćwiczenia, które każdy powinien ćwiczyć.
 

Drugą książkę dostałam na urodziny. Idealnie trafiła w moje gusta. Bardzo lubię robić, a co najważniejsze jeść sałatki. Książka prezentuje miliony fenomenalnych propozycji jak łączyć ze sobą składniki, by wyszło coś o czym długo nie da się zapomnieć. Przepiękne zdjęcia zdobią książkę, co powoduje, że podczas samego oglądania ślinka cieknie! 🙂 Dodatkowo bardzo lubię gotować, piec i kombinować w kuchni. Głównie przesiaduję w tym pomieszczeniu, nawet wtedy, gdy nie gotuję. Moment kiedy znajomi chwalą, to co ugotowałaś, jest bezcenne.

Dajcie znać, czy chcecie więcej postów z polecanymi książkami! 🙂

22 thoughts on “KSIĄŻKI WARTE POCZYTANIA!”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s