budapeszt, Film, podróże

TRAVEL AND DISCOVER: FILM Z BUDAPESZTU

Przychodzę do Was jeszcze z krótkim filmikiem z Budapesztu. Miesiąc temu z grupką wspaniałych ludzi wybrałam się na kilkanaście godzin do Budapesztu. Wielu z Was pytało o konkretniejsze informacje, typu ceny przejazdu itp. Także przyszedł czas i o tym napisać.
Także sam przejazd Polskim busem do Budapesztu z Krakowa wyniósł na jedną osobę 40zł w dwie strony. Każdy z nas zabrał ze sobą pewną sumę pieniędzy, ale klarowało się to w granicach 70zł.

Na miejscu warto od razu kupić bilet całodobowy, który wyniósł na jedną osobę 1000 forintów, czyli niecałe 10zł. Dlaczego tak tanio, otóż jeśli podróżujecie w więcej niż 4 osoby, warto pytać o zniżki. W naszym przypadku było nas sześciu także obowiązywała nas zniżka dla grup. Nie wchodząc do żadnych muzeów i tego typu miejsc zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy, ale uwierzcie, że nasz wypad na tym nie stracił. Dodatkowo zrezygnowaliśmy z noclegu, także i te koszty ominęliśmy. Będąc w Budapeszcie od 5 rano i mając powrót o 6 rano następnego dnia, jesteśmy w stanie przetrwać bez noclegu, a z grupką odpowiednich osób znajdziecie zajęcie na całą noc!

 

32 thoughts on “TRAVEL AND DISCOVER: FILM Z BUDAPESZTU”

 1. Budapeszt to najpiękniejsza stolica jaką widziałam. Tanio wam wyszedł ten wyjazd. U mnie najtańszy wyjazd na Węgry (piszę najtańszy, bo byłam tam parę razy), kosztował 300 zł i był na 5 dni. Myślę, że to na prawdę tanio, a tyle kosztował, bo to była wymiana zagraniczna.

  Like

 2. Nigdy nie byłam w Budapeszcie, ale muszę tam pojechać, bo oczarowałaś mnie zdjęciami z poprzednich postów. 😉
  ______________
  pisane-atramentem.blogspot.com

  Like

 3. bardzo przyjemnie się oglądało, uwielbiam filmową dokumentację z podróży 🙂 na dodatek w Budapeszcie spędziłam niesttey tylko 30 min swojego życia i nie miałam czasu nic zwiedzić, więc tym bardziej się cieszę, że obejrzałam 😀

  Like

 4. O jejku, jak pięknie! 🙂 W Budapeszcie nigdy nie byłam, ale kiedyś zwiedzę cały świat, wiec na pewno zaglądnę i tam 🙂 Przyjemnie ogląda się zdjęcia 🙂 Naprawdę są miłe dla oka i aż chce się tam być!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s